Śledź nas na Facebooku

O NAS

Galeria – Jutrzenka to przestrzeń w której spotykają się polscy twórcy rękodzieła z jego miłośnikami. Nazwa Galerii pochodzi od nazwiska pomysłodawczyni projektu. Kładziemy największy nacisk na niepowtarzalny charakter wystawianych prac, ich jakość i walory artystyczne, przez co gwarantujemy, że oglądasz w naszej galerii tylko sprawdzone, starannie wykonane i oryginalne prace.

W zakładce "tylko u nas" masz wyjątkową szansę poznać prace które nigdzie w sieci poza nasza galerią nie są wystawiane. "Galeria-Jutrzenka" to miejsce które stale sie zmienia aby coraz lepiej dopasować się do potrzeb użytkowników, dlatego będziemy szczególnie wdzięczni za Twoje sugestie dotyczące funkcjonowania serwisu, prosimy o wiadomości na adres info@galeria-jutrzenka.pl. W celu nieustannego poszerzania oferty poszukujemy też ciekawych twórców – jeśli uważasz że tworzysz coś ciekawego, lub znasz osobę której prace Cię zachwycają – napisz do nas.

Pragniemy też podkreślić, że rozwój i sukces Galerii-Jutrzenka przekłada się na zakres pomocy, jakiej udzielamy potrzebującym dzieciom. Możesz więc mieć świadomość że decydując się u nas na zakup, jesteś jednym z pomagających, za co serdecznie dziękujemy. Więcej informacji jaki aktualnie projekt wspieramy znajdziesz w zakładce "pomagamy". Życzymy abyś znalazł u nas to czego szukasz!

Zespoł Galerii - Jutrzenka